Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Środzie Wlkp. 23.06.2019r.

Emocje opadły czas na podsumowanie Międzygminnych Zawodów Sportowo – Pożarniczych które odbyły się na stadionie miejskim w Środzie Wlkp.. Udział w zawodach brało ponad 150 strażaków z gmin: Środa Wlkp., Dominowo i Zaniemyśl. Zawody te były eliminacjami do etapu powiatowego, który odbędzie się we wrześniu br. w Środzie Wlkp. Zmagania strażaków w dwóch dyscyplinach sztafeta 7×50 oraz rozwinięcie bojowe obserwowali m.in.: Piotr Mieloch – burmistrz miasta Środa Wlkp., Małgorzata Fertała – przewodnicząca Rady Powiatu Średzkiego, Krzysztof Pauter – wójt Gminy Dominowo, Krzysztof Urbas – wójt Gminy Zaniemyśl oraz przewodnicząca Rady Gminy w Zaniemyślu Justyna Dąbrowska.

Nasi Druhowie zapisali się w kartach historii naszego pododdziału zajmując 1 lokatę.
Serdecznie dziękujemy kibicom, sympatykom straży pożarnej oraz rodzinom naszych druhów za wsparcie oraz doping podczas zawodów.

Wyniki w poszczególnych gminach:

Gmina Zaniemyśl:

Kategoria żeńska powyżej 16 lat:

1 miejsce OSP Kępa Wielka

Kategoria męska powyżej 16 lat:

1 miejsce OSP Zaniemyśl

2 miejsce OSP Kępa Wielka

Gmina Środa Wielkopolska:

Kategoria żeńska powyżej 16 lat:

1 miejsce OSP Mączniki

2 miejsce OSP Środa Wlkp.

3 miejsce OSP Brodowo

4 miejsce OSP Koszuty

Kategoria męska powyżej 16 lat:

1 miejsce Osp Mączniki

2 miejsce OSP Brodowo B

3 miejsce OSP Brodowo A

4 miejsce OSP Środa wlkp.

5 miejsce OSP Koszuty

Gmina Dominowo

1 miejsce OSP Murzynowo Kościelne

2 miejsce OSP Dominowo