Skromne uroczystość Dnia Strażaka 04.05.2021r

W dniu dzisiejszym druhowie z naszej jednostki uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej ku czci św. Floriana patrona strażaków w kościele parafialnym p. w. św. Wawrzyńca w Zaniemyślu gdzie proboszcz ks. Jacek Leśniewski modlił się za żywych i zmarłych strażaków z naszej gminy. Przed mszą druhowie seniorzy z naszej jednostki złożyli wieniec oraz symboliczny znicz przed obeliskiem na placu przed remizą . Następnie po zakończeniu mszy św. w kościele udaliśmy się na parafialny cmentarz, gdzie zapaliliśmy znicze na grobach druhów którzy w ostatnich latach opuścili nasze szeregi. W obliczu panującej pandemii tegoroczny dzień strażaka był obchodzony skromnie i w bardzo ograniczonym składzie osobowym.
Z okazji dnia strażaka składamy jeszcze raz serdeczne życzenia dla wszystkich druhów i druhen.