Wypadek – Lubonieczek 29.10.2020r.

W dni 29.10.2020 o godzinie 19:57 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w miejscowości Lubonieczek ul. Jaśminowa. Pojazd, w którym podróżowały trzy osoby, zjechał z drogi i uderzył w ścianę budynku, w wyniku czego poszkodowane zostały dwie osoby. Kierowca i pasażer z przodu wyszli o własnych siłach z pojazdu, a pasażerka podróżująca z tyłu w wyniku odniesionych ran i trudności w otwarciu drzwi pozostała w pojeździe. Przed naszym przybyciem, pomocy medycznej osobom poszkodowanym udzieliła załoga karetki pogotowia, która była już na miejscu.
Nasze zadania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy w wydostaniu poszkodowanej z pojazdu i uprzątnięciu drogi z zalegającego piasku i trawy.
SiS:
🚒 GBA Star MAN 619[P]64 OSP Zaniemyśl
🚒 SRt Renault Midlum 611[P]40 JRG Środa Wielkopolska
🚒 GBA Scania 611[P]21 JRG Środa Wielkopolska
🚑 2x PRM
🚓 1x Policja