III Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów 22.08.2020

W dniu 22.08.2020 nasza jednostka brała udział w III Ogólnopolskim Zlocie Czerwonych Samochodów, które odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na zlot udaliśmy się samochodem GCBA SCANIA P-360. W zlocie towarzyszył nam p. Tomasz Grabus wraz ze swoimi dwoma samochodami strażackimi marki ŻUK oraz LUBLIN. Dziękujemy im za pomoc w transporcie zebranych plastykowych nakrętek, które zasiliły konto organizatora głównego zlotu.
Zebraliśmy łącznie 386,4 kg. nakrętek co dało nam 8 miejsce w konkursie na najwięcej zebraną ilość oraz nagrodę w postaci zestawu do segregacji odpadów. Ogólna ilość zebranych nakrętek, która została zebrana od wszystkich jednostek które brały udział w zlocie wyniosła 8 ton, zostaną one przekazane na leczenie i rehabilitacje chorej Małgosi z Bolechowa. Ochotnicza Straż Pożarna w Zaniemyślu dziękuje wszystkim osobom które zechciały wspomóc naszej zbiórce i przekazały nam dużą ilość nakrętek. Dziękujemy za okazane zrozumienie, życzliwość i piękny przykład niesienia pomocy potrzebującym.