Zbieramy nakrętki dla Małgosi

W dniu 22 sierpnia 2020. nasza jednostka bierze udział w III Ogólnopolskim Zlocie Czerwonych Samochodów, który swoje miejsce będzie miał na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu. Na zlot udajemy się samochodem GCBA 5/32 SCANIA P-360.
Z tej okazji zachęcamy wszystkich mieszkańców Zaniemyśla i okolicznych miejscowości do wsparcia charytatywnej akcji zbierania nakrętek na leczenie i rehabilitację dla Małgosi. Każda osoba może wesprzeć ten szczytny cel na leczenie Małgosi i przekazać nam dowolną ilość nakrętek i wrzucić do kosza który znajduję się przy gablocie z sikawką konną koło remizy w Zaniemyślu. Jednostka która zbierze najwięcej nakrętek weźmie udział w konkursie na najwięcej zebranych nakrętek i ma możliwość wygrania sprzętu dla jednostki. Gorąco zachęcamy.
Małgosia urodziła się jako skrajny wcześniak i ma zdiagnozowane dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe. Fundusze ze zbiórki nakrętek mają zapewnić Małgosi nieprzerwaną rehabilitacje, która pomaga jej się powoli rozwijać i iść do przodu.
Gdyby ktoś miał ochotę wesprzeć rehabilitację Małgosi przez wpłatę to podajemy dane:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SŁONECZKO
Adres: 77-400 Złotów, Stawnica 33A
Tytułem: 382/S Małgorzata Sawińska- darowizna
Nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010