W głębokim żalu

Z Głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 10 sierpnia odszedł na wieczną służbę Druh Grzegorz Kruk. Dh. Grzegorz pełnił służbę w podziale bojowym w naszej jednostce od 1993 roku czynnie niosąc pomoc i ratunek dla potrzebujących. Należał również do Honorowego Klubu Krwiodawców PCK przy OSP Zaniemyśl.

Pogrążonej w żalu rodzinie, najbliższym i wszystkim jednoczącym się w bólu i żałobie składamy wyrazy współczucia i głębokiego żalu.

W imieniu wszystkich druhów strażaków pragniemy podziękować Ci dh Grzegorzu za Twoją działalność w naszych szeregach w OSP w Zaniemyślu i zapewnić Cię, że Twoja osoba zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się Mszą Św. W dniu 14 sierpnia (środa) o godz. 12.00 w Kościele pod wezwaniem Św. Wawrzyńca w Zaniemyślu.